zn. CTM

ctm1Sme slovenská firma, ktorá vznikla v roku 1994 a od začiatku sa zaoberáme veľkoobchodom s bicyklami a velomateriálom. S výrobou a distribúciou vlastnej značky bicyklov – CTM – sme začali v roku 1999. Každoročne sme zvyšovali objednávky, pribúdali nové modely, postupne sme zvyšovali kvalitu, zlepšovali dizajn našich bicyklov. Skúsenosti z predaja bicyklov CTM v rokoch 1999 až 2012 ukázali, že tieto výrobky si nájdu svoje miesto na trhu a že splnia všetky nároky našich odberateľov a koncových spotrebiteľov. Vyrobené množstvo sa predalo s minimálnym množstvom reklamácií. V súčasnosti sa bicykle CTM predávajú takmer v každom slovenskom meste, ďalej v Českej republike, Poľsku, Slovinsku, Rumunsku, Maďarsku a Taliansku.

Pri príprave nových modelov venujeme veľkú pozornosť technickej špecifikácii rámov a použitých komponentov. Úzko pritom spolupracujeme so Skúšobným technickým ústavom, kde sa naše výrobky pravidelne podrobujú technickej kontrole a testovaniu. Spokojnosti a bezpečnosti našich zákazníkov je pre nás najdôležitejšia.

Na základe doterajších skúseností sme pre rok 2013 pripravili novú kolekciu bicyklov, ktorá ponúka mnohé technické a dizajnové vylepšenia. Máme pre Vás pripravených 81 modelov horských, krosových, trekingových a detských bicyklov v mnohých modelových a farebných prevedeniach, preto veríme, že si z našej ponuky vyberiete bicykel, ktorý bude šitý na mieru práve pre Vás a splní všetky Vaše očakávania.

Prajeme Vám veľa spokojnosti a príjemných zážitkov na našich bicykloch.

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Login or Register

LOG IN